Fotografia to nasza pasja, z którą postanowiliśmy się w Wami podzielić. Zapraszamy do obejrzenia niekórych z naszych zdjęć.

Ślub, komunia czy chrzest to wydarzenia, które na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Pozwólcie że utrwalimy najważniejsze momenty z Waszych uroczystości, a pamiątka w postaci fotografii okaże się bezcenna.

Nie pstrykamy zdjęć. Dla nas liczy się jakość, dlatego wielką wagę przykładamy do selekcji, edycji i cyfrowej obróbki zdjęć dostarczonych do Was.

Chcemy Wam zapewnić najwyższą jakość usług i produktów, ponieważ nasza marka jest dla nas ważna.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie ponieważ każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Staramy się stworzyć przyjazny klimat zarówno w studio jak i w plenerze.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego studia, które mieści się w Brzezinach na ulicy Konopnickiej 7.
Jest to o tyle ważne, że możemy zaprezentować albumy i zdjęcia w formie papierowej, możemy lepiej poznać Was i Wasze oczekiwania.

Zdjęcia na ekranie komputera to nie to samo co zdjęcia ukazane na papierze. Tylko papier ukazuje prawdziwe emocje chwili, tylko na papierze widać piękne kolory i prawdziwą czerń. Dlatego jeszcze raz zapraszamy do nas w celu obejrzenia zdjęć i fotoalbumów.

Oferujemy usługę 2 fotografa w standardowej cenie. Daje to o wiele większe możliwości tworzenia reportażu ślubnego – 2 fotografów – 2 punkty widzenia. Możemy robić zdjęcia w 2 miejscach jednocześnie, np. blisko ołtarza i jednocześnie z chóru obejmujące cały kościół.